FLOB A DOB w SP 187

Zgodnie z zapowiedzią STARTUJEMY!

A zaczynamy od SP 187 i spotkania z FLOB A DOB, czyli Klubem edukacyjnym dla dzieci. Tematem naszego środowego spotkania będzie … PROGRAMOWANIE, to co dzieciaki kochają najbardziej 🙂

Zajęcia programowania z FLOB A DOB to wciągająca zabawa, dzięki której rozwijana jest umiejętność logicznego my ślenia i rozwiązywania problemów. Towarzyszy nam wirtualny przyjaciel – stworek o imieniu Abby, który poprzez odpowiednio zaprogramowane ruchy przemierza swoją krainę.


Wyznaczane zadania to nie tylko nauka, ale także ekscytujące wyzwania, które łącząc interaktywną grę z fizycznymi blokami kodów, rozbudzają wyobraźnię i zachęcają do odkrywania świata komputerów.

Całość została zaprojektowana w laboratoriach amerykańskiej uczelni Norhwestern University, która może pochwalić się ponad 50-letnim doświadczeniem w dziedzinie edukacji, a zajęcia programowania przygotowane są zarówno dla dzieci w wieku 5-8 lat, jak i starszych w wieku 9-12 lat.

FLOB A DOB – klub edukacyjny dla dzieci i miejsce przyjazne rodzicom.

Flob a dob to miejsce, gdzie poprzez zabawę przybliżamy dziecku tajniki świata, używając zmysłów dotyku, wzroku i słuchu. Staramy się odkryć w każdym coś wyjątkowego – coś, co na zawsze pozwoli mu czuć się szczególnym. Da siłę, by iść w przyszłość. Budować, zdobywać i cieszyć się życiem.

Motto FLOB A DOB: Wierzymy, że każdy człowiek jest inny i każdy jest wyjątkowy. Czasem tylko trzeba wydobyć tą indywidualność.

Kto z Was ma swoje pociechy w SP 187, niech w poniedziałek zapisze je na środowe spotkanie o 12:45 (świetlica).

A komu zrobiliśmy smaka na #PROGRAMOWANIE niech pisze na https://flobadob.pl/

 

 

flobadob