BIELAŃSKA STONOGA

dnia

Bielańska Stonoga to konsorcjum sześciu organizacji pozarządowych działających na terenie Dzielnicy Bielany. 

Każda z nich od lat jest związana i głęboko zakorzeniona w bielańskiej społeczności. Ze względu na charakter swojej działalności i różnorodność, każdy z partnerów Bielańskiej Stonogi świetnie uzupełnia jej ofertę. 
Dzięki zrównoważonej ofercie uczniowie jak i nauczyciele bielańskich szkół, korzystają ze wsparcia konsorcjum na wielu płaszczyznach. 
Stonoga oferuje zajęcia sportowe\o-rekreacyjne – tu znajdziecie bogatą ofertę TKKF Chomiczówka oraz UKS „G-8 Bielany”.
Dzięki doświadczeniu kadry Stowarzyszenia Rodziców i Nauczycieli „Aktywna Szkoła”, promującej innowacyjną edukację uczniowie mają szansę na wyrównanie szans edukacyjnych poprzez indywidualne terapie ze specjalistami. 
Stowarzyszenie Twórczych Pedagogów „STARA4” oraz Stowarzyszenie „Mamy Czas”  od lat wspierają swoimi działaniami najmłodszych mieszkańców Dzielnicy Bielany oraz ich opiekunów. Skupiając się na potrzebach dzieci oferują kreatywne i twórcze działania, promując jednocześnie zdrowe nawyki współpracy, koleżeństwa oraz rozwoju umiejętności społecznych. Rodzice i opiekunowie mają okazję do uczestnictwa w warsztatach doskonalących rodzicielskie postawy. 
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci jest nieocenionym wsparciem w rozwoju młodzieży, ich zainteresowań i zagospodarowaniu czasu wolnego. 

W ciągu trwania całego projektu, oprócz spotkań przeprowadzanych w szkołach odbywają się też liczne wycieczki i wyjazdy pozaszkolne, które są dedykowane całym rodzinom. W każdej chwili uczniowie i rodzicie mogą znaleźć wsparcie, czas na rozmowę i poradę, zgłaszając się bezpośrednio do koordynatorów w swoich szkołach.
Mając na uwadze doświadczenie poprzedniego projektu z lat 2014/2016, usprawniliśmy i rozwinęliśmy ofertę Bielańskiej Stonogi, tak, aby partnerzy uczestniczący w projekcie z łatwością mogli korzystać z naszego wsparcia. 
Zapraszamy i zachęcamy do współpracy, która ma na celu rozwój lokalnego systemu wsparcia w Dzielnicy Bielany. 
bielaŃska stonoga

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s