ZDROWY KRĘGOSŁUP

dnia

W dniach 09-16.02.2018 uczniowie SP 214, 273 i 187 mięli wyjątkową okazję do uczestniczenia w warsztatach „ZDROWY KRĘGOSŁUP”, poprowadzonych przez Fizjoterapeutę pana Bartosza Kościuch

Uczniowie dowiedzieli się jak zbudowany jest kręgosłup, jak spójnie współpracują wszystkie, organy abyśmy mogli się poruszać, co należy robić aby odciążyć nasze kręgosłupy. Dzieci po obejrzeniu prezentacji i aktywnych ćwiczeniach w salach mogły przenieść się na korytarz, gdzie w zabawie animacyjnej wcielały się w role swojego organizmu. Dzięki fachowemu podejściu do uczniów prowadzący wspaniale potrafił skupić uwagę dzieci na przekazywanej informacji. Uczniowie zadawali ciekawe pytania, zdobywali informację na temat przepony, transportu krwi, historii kości ogonowej, o funkcjach układu fizjologicznego. Angażując dzieci do aktywnego uczestnictwa pan Bartosz korygował ich nieprawidłowe nawyki w siadzie klęcznym i skrzyżnym. Uczniowie byli w stanie nawzajem ocenić czy kolega siedzi prosto, co należy zrobić aby jak najlepiej zadbać o swój kręgosłup. 

Serdecznie dziękujemy Panu Bartoszowi Kościuch za odwiedziny naszej Bielańskiej Stonogi i wsparcie naszych działań na rzecz rozwoju dzieci z bielańskich szkół. 

Ten kto nie mógł uczestniczyć w naszym spotkaniu, może osobiście skonsultować się z Panem Bartoszem pod adresem http://www.fizjoterapia-kosciuch.pl lub na profilu https://www.facebook.com/fizjosteokosciuch/.

Dziękujemy 🙂 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s